Nakupte nábytek za skvělé ceny

carmina židle čistíren odpadních vod jímek a septiků

Chci levně nakoupitBližší detaily

Poslední zákazník:

shopping_basket

Široký výběr

Nabízíme Vám na výběr široký sortiment nábytku nejen do domu ale i do zahrady.

Jednoduché vybavení

Nakupte si nábytek jednoduše online.

account_balance_wallet

Formu platby si vybíráte sami

Najděte pohodlí i při placení. Formu platby si vybíráte podle potřeby hotově, převodem nebo na splátky.

Nabídky ve štítku potrubí » - dodavatelské nabídky

Dovolte mi informovat Vás o atraktivních cenách domovních čistíren odpadních vod, septiků a jímek. Nádrže jsou vyráběny v SAMONOSNÉM provedení (síla stěny 8 mm) bez nutnosti jakékoli betonáže. Dále z našeho sortimentu nabízíme zemní pískové filtry, l

Řemesla a služby - Katalog odkazů a stránek

Provádíme čerpání odpadních vod ze septiků, žump a odpadních jímek, dále nabízíme údržbu, čištění a opravy kanalizací, stoupaček, gulí, uličních vpustí, dešťových svodů, bezvýkopové opravy kanalizací údržbu komunikací, chodníků a veřejných prostor.

Obchod a prodej | Firmy | katalog www stránek

- masky, klobouky, kostýmy - nabízí vše pro párty a oslavy. Jsme maloobchod a velkoobchod s karnevalovým zbožím a najdete u nás přes 1000 produktů jako masky, škrabošky, kostýmy, klobouky, havajské věnce či sukně.

Obchodní činnost

Výroba a dodávka zařízení k čištění odpadních vod, lapače tuků a olejů, odlučovače ropných látek, přečerpávací stanice; vodohospodářská chemie k čištění a dezinfekci rozvodů pitné vody - výhradní dovozce chemických produktů HERLIFRANCE (Francie)

Petr Koubek Koubek interiéry Polná, - Evropská databanka

Petr Koubek Koubek interiéry Polná, Evropská databanka, Výroba, prodej truhlářství postele masivní dub buk kombinací kůží nerezem obývací stěny na zakázku zahradní architektura altánky, ploty pergoly, přístřešky pro auta, chaty, květinové truhlíky ok

Havarijní instalatérská služba: července 2018

Een andere afbeelding melden Meld de aanstootgevende afbeelding. Jsme specializovaný internetový obchod s širokým výběrem okapových systémů s příslušenstvím.

Dům, zahrada

Prodej a distribuce prefabrikovaných železobetonových jímek, septiků, žump a nádrží, čistíren odpadních vod (ČOV), garáží, vodoměrných šachet, nádrží na kapaliny, kolektorů atd.

Stavební firmy | Katalog firem - AB

Sruby 123, Tehov . Již od roku 1992 svým zákazníkům nabízíme profesionální přístup k realizacím jejich snů o bydlení. Stavíme úsporné a ekologické kanadské sruby.

Firmy | Abecedně | Katalog webů

AQUACON - prodejúpraven a čistíren vody - Poradenství v oboru a internetový prodej úpraven pitné, podzemní a povrchové vody a čistíren odpadních vod, septiků, jímek a zemních filtrů pro domácnosti a firmy.

Stavebnictví SABTIKAS - Ostrava-Poruba

Hlavním programem společnosti je návrh (projekce), výroba a montáž vodohospodářských staveb - čistíren odpadních vod (ČOV) Topas, včetně záručního i pozáručního servisu. Jako doprovodný program provedeme návrh, výrobu a montáž technologických nádrží,