Nakupte nábytek za skvělé ceny

mycí stůl do dílny praha

Chci levně nakoupitBližší detaily

Poslední zákazník:

shopping_basket

Široký výběr

Nabízíme Vám na výběr široký sortiment nábytku nejen do domu ale i do zahrady.

Jednoduché vybavení

Nakupte si nábytek jednoduše online.

account_balance_wallet

Formu platby si vybíráte sami

Najděte pohodlí i při placení. Formu platby si vybíráte podle potřeby hotově, převodem nebo na splátky.

Myčka součástek - Lincos

Mycí stoly jsou nezbytné při očištění mastných součástek v automobilovém průmyslu, ale dají se použít i pro domácí použití. Existují přenosné a stojaté myčky. Myčka součástek Je zde 5 produktů.

stolářská dílna stůl

Abych se dostala k jádru pudla Moje kamarádka Katka se svojí sestrou, rodinou a přáteli, pořádá každý rok poslední víkend před adventem dílnu, kde si každý může přijít vyrobit věnec na stůl či na dveře. Pracovní stoly a ponky do dílny za trvale nejni

Organizéry do dílny |

Mobilní organizér na šroubky do dílny o rozměrech 690 × 560 × 1 460 mm. Na jedné straně praktické boxy a na druhé...

mycí stůl qts

Dodáváme vybavení pro dílny, autoservisy a provozy údržby. Nosným programem jsou ekologické, odmašťovací mycí stoly. Ekologické Služby. QTS CZ, s.r.o. Výroba a prodej mycích a odmašťovacích stolů. Zajišťujeme servis na odmašťovací, čistící kapaliny,

pracovní stoly polak

pracovní stůl pro frézku - Pracovní stůl P 1200 S-Pracovní stoly 15049 Uživatelské recenze pro Pracovní stůl P 1200 S. Pavel . 2015-06-11 10:55:56. Dobrá výška, deska se dá vyměnit, svařeno, celkem jsem spokojený.

Mycí stoly Güde :

Mycí stůl GTW 150 L Güde . 7 763 Kč 5 822 Kč -25%. Rychlý náhled. Mycí vana GTW 13 L Güde . 1 916 Kč ... Güde Pily Güde Zpracování dřeva Güde Úklidová technika Güde Stavební stroje Güde Zvedáky Güde Vybavení dílny Güde.

Myci stul - bazar -

Prodám mycí stůl bílá barva venkovní .Včetně baterie a odpadu , dokoupeno zvlášť. Stůl je jako nový bez poškození. Stáří 7 měsíců. 2 700 Kč: Praha 5 150 00: 56 x ©2019 Bazoš - Inzerce, Bazar .

stůl pojízdný

Mycí stoly | Autospol BM s.r.o. Pojízdný mycí stůl – ideální pro mobilní použití, který byl zkonstruován na principu dvoukolového ručního vozíku na přepravu zboží (rudl). Ideální pro čištění středně velkých a středně těžkých dílů.

Mycí stoly / čistící kapaliny | UNIVER

Mycí stůl je určený pro běžné mytí/čištění předmětů, jako jsou např. součástky v autoopravnách, díly strojů v průmyslové údržbě apod. Má robustní ocelové provedení. Základními konstrukčními...

mycí stůl ibs -

IBS-mycí stůl typ MD Mycí stůl s víkem, ve výšce pracovního stolu, určený pro čištění výjimečně velkých a těžkých dílů. stoly - Levná světla .cz polokřesla, lavice, stoly. realizace restaurační zahrádky a předzahrádky.